امروز 1397/11/30
کاربر مهمان خوش آمدید  |  ورود به وب‌سایت
امروز سه‌شنبه ، 30 بهمن ، 1397 مصادف با الثلاثاء, فيفرييه 19, 2019 ساعت 11:16 ق.ظ

قابل توجه کاربران گرامی و ارجمند! متاسفانه از آنجا که برخی از افراد سودجو، با برپایی وب سایت‌های مشابه و دروغین، اقدام به اعمال فریبکارانه و کلاهبرداری می‌نمایند و از طرف پلیس محترم فتا (فضای تبادل اطلاعات) اینگونه فعالیت‌ها، مصداق بارز اعمال متقلبانه و فریب افکار عمومی می‌باشد؛ لذا متقاضی است قبل از اقدام به خرید کتاب، محتوای کامل این وب سایت که با انگیزه و اهداف فرهنگی، اجتماعی و دینی (ترویج فرهنگ کتابخوانی و ترویج ازدواج‌های پایدار در جامعه)، راه اندازی شده و (کاملا روشن و مکرر)، قرعه کشی و اهداء هدیه پانصد میلیونی خود را، تنها و تنها به عنوان یک اهرم تشویق کننده، برای رسیدن به اهداف خداپسندانه مذکور، مطرح می‌نماید)، به دقت مطالعه بفرمایید، تا در نتیجه، با اطلاع کامل، برداشت صحیح، کاملا آگاهانه و پس از بررسی و تحقیق لازم، اقدام به خرید نمایید؛ بنابراین (صادقانه)، بدینوسیله تصریح می‌گردد: اهداء هدیه پانصد میلیون تومانی (به یک نفر از خریداران و خوانندگان محترم کتاب دختران بخوانند)، فقط و فقط با عرضه و فروش پانصد هزار جلد از کتاب مذکور، محقق خواهد شد و همچنین، مبلغ هدیه پانصد میلیون تومانی، از محل سود ناشی از فروش پانصد هزار جلد از این کتاب، تامین و اهداء می‌گردد. ... و من الله التوفیق.
این وب‌سایت در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده‌است
تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است


تقریظ (تمجید)، نویسندگان و مشاهیر فرهنگی کشور از کتاب
نظریۀ سرکارخانم دکتر منصوره رحمان دوست روان‌شناس و مشاور خانواده؛ مدرس حوزه و دانشگاه کار‌شناس علوم تربیتی و مشاور خانوادۀ صدا و سیما
هو ألّفَ بینَ قُلوبِکم هوالمحبوب

کتاب «دختران بخوانند»، که جلد اول از مجموعۀ هفت جلدی «آنچه باید همه بدانند» می‌باشد، متشکل از اطلاعاتی است که به طور حتم مورد نیاز همۀ خانواده‌ها و اقشار مختلف جامعه خواهد بود. اطلاعاتی که در کتاب دختران بخوانند موجود است موضوعات و مسائلی است که می‌توان گفت: حتی لازم است که همۀ والدین نیز آن را به دقت بخوانند تا روز به روز، به خواسته‌ها، نیاز‌ها و اهداف فرزندانشان آشنا شده و بدینوسیله بتوانند در ازدواج آن‌ها، راهنمای خوبی باشند.

بدین جهت می‌توان این پیشنهاد را داشت که مطالعۀ این مجموعۀ هفت جلدی، برای همگان، لازم و ضروری است، خوشبختانه نوع قلم زدن و سبک نگارش نویسندۀ گرامی نیز، جاذبه‌های خاصی را برای خواننده ایجاد کرده است. شیوۀ خاص این کتاب، نحوۀ ایجاد جاذبه در مخاطبین است که ضمن استفاده از نمونه‌های اتفاق افتاده و داستانهای ملموس؛ هم موضوعات مورد نظر کتاب، به خوبی مطرح می‌شود و هم آن را به بحث کشیده و نیز راه کارهای لازمه را با ایجاد تفکر، به خواننده ارائه می‌دهد.

نکتۀ دیگر اینکه؛ در این کتاب، نویسنده، هرگز از احساسات دختران جوان غافل نبوده و به صورتی غیر مستقیم، ارائهٔ طریق نموده و در ‌‌نهایت از برکت و منزلت آیات و روایات نیز، خواننده را بی‌بهره نگذاشته است. در پایان، ضمن آرزوی توفیق روزافزون برای نویسندۀ محترم این کتاب، جناب آقای قدیر عیدی‌زاده؛ از خوانندۀ گرامی، این انتظار می‌رود که با دقت و توجۀ وافی، این مجموعۀ هفت جلدی را مطالعه نموده و به این کتاب، به عنوان «شاه کلیدی» در جهت حل مشکلات خود نگاه کرده و هر چه بیشتر، بهره برداری لازم را انجام دهد. فراموش نکنیم هر کدام از ما در قبال دیگری مسؤول هستیم، به خصوص زمانی که آن فرد یا افراد، اعضای خانوادۀ ما باشند، بنابراین هر چه بیشتر بدانیم و به آن عمل کنیم در رشد و امنیت خانوادۀ خود، که فردا جامعه ماست، موفق‌تر هستیم.


الهی چنان کن سرانجام کار، تو خشنود باشی و ما رستگار
منصوره رحمان دوست
نظریۀ جناب استاد غلامرضا صادقی فرد پژوهشگر و نویسندۀ بزرگ و عالی مقام، دارندۀ عنوان نویسندۀ برگزیدۀ کشور در هفتمین دورۀ کتاب سال ولایت:

برادر عزیزم جناب قدیر عیدی‌زاده، قلم شیوایت را به من وام ده تا با آن بتوانم کتاب زیبای تو را ستایش کنم. زیبایی و نشاط و طراوت و دانش روز و آشنایی با مشکلات و یافتن راه حل آن‌ها در جای جای این کتاب موج می‌زند. امید آنکه پدران و مادران و دختران و حتی پسران از این همه زیبایی و نشاط و دانش، کمال استفاده را ببرند تا پدران و مادران بتوانند در انتخاب همسر، دخترانشان را در روزگاری یاری دهند که پایه‌های ازدواج و زندگی‌های آرام و متعالی بسیار سست و بلکه ویران شده و همچنین دختران و پسران بتوانند از این مسیر، گامی بزرگ برای زندگی بهتر بردارند، آنهم در شرایطی که امید زندگی سالم در همگان رو به افول است.

... و امید آن دارم، همــان گونه که تو خـود در کتابت اشاره کرده‌ای، خانواده‌ها کتاب دختران بخوانند را در کنار خود نگاه دارند و آن را به هیچ کس امانت هم ندهند تا بتوانند ازاین دایره المعارف زندگی در لحظه لحظۀ زندگی بهره ببرند.

غلامرضا صادقی فرد


بازگشت به صفحه اصلی


پرده تصويري يو پي اس چاپ آنلاين اجاق گاز