امروز 1397/10/29
کاربر مهمان خوش آمدید  |  ورود به وب‌سایت
امروز شنبه ، 29 دي ، 1397 مصادف با السبت, جانفييه 19, 2019 ساعت 02:44 ق.ظ

قابل توجه کاربران گرامی و ارجمند! متاسفانه از آنجا که برخی از افراد سودجو، با برپایی وب سایت‌های مشابه و دروغین، اقدام به اعمال فریبکارانه و کلاهبرداری می‌نمایند و از طرف پلیس محترم فتا (فضای تبادل اطلاعات) اینگونه فعالیت‌ها، مصداق بارز اعمال متقلبانه و فریب افکار عمومی می‌باشد؛ لذا متقاضی است قبل از اقدام به خرید کتاب، محتوای کامل این وب سایت که با انگیزه و اهداف فرهنگی، اجتماعی و دینی (ترویج فرهنگ کتابخوانی و ترویج ازدواج‌های پایدار در جامعه)، راه اندازی شده و (کاملا روشن و مکرر)، قرعه کشی و اهداء هدیه پانصد میلیونی خود را، تنها و تنها به عنوان یک اهرم تشویق کننده، برای رسیدن به اهداف خداپسندانه مذکور، مطرح می‌نماید)، به دقت مطالعه بفرمایید، تا در نتیجه، با اطلاع کامل، برداشت صحیح، کاملا آگاهانه و پس از بررسی و تحقیق لازم، اقدام به خرید نمایید؛ بنابراین (صادقانه)، بدینوسیله تصریح می‌گردد: اهداء هدیه پانصد میلیون تومانی (به یک نفر از خریداران و خوانندگان محترم کتاب دختران بخوانند)، فقط و فقط با عرضه و فروش پانصد هزار جلد از کتاب مذکور، محقق خواهد شد و همچنین، مبلغ هدیه پانصد میلیون تومانی، از محل سود ناشی از فروش پانصد هزار جلد از این کتاب، تامین و اهداء می‌گردد. ... و من الله التوفیق.
این وب‌سایت در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده‌است
تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است


درباره بانی خیر

«بانی خیر» یک جمعیت خود جوش دینی اجتماعی است که بدون وابستگی به هیچ اُرگان، نهاد، وزارت و سازمان دولتی، به فعالیت مشغول است.

دربارۀ اولویت ها و اهداف سایت «بانی خیر»:

یکی از زیباترین و انسانی ترین موضوعاتی که (در دین مبین اسلام هم به شدت)، به آن اشاره و توصیه شده‌است، دست‌گیری، کمک رسانی و حمایت از همنوعان و انسان های دیگر است. حتی توضیح داده شده (به منظور حفظ شآن و آبروی افراد)، حتما (که)، نباید آنان از ما درخواست کمک کنند، تا به ایشان رسیدگی نماییم؛ (بدون اینکه دخالت بی مورد و به حریم خصوصی افراد ورودی داشته باشیم)، می بایست از حال دوستان، افراد در جامعه، فامیل و حتی همسایه خود خبر داشته باشیم و در صورت نیاز و تنگدستی، به آنها یاری برسانیم.

«بانی خیر»، با هدف، اولویت، توجه و رسیدگی به این مهم، اقدام به تاسیس این وب‌سایت نموده است؛ چرا که ایمان دارد، کمک و اعمال خیر، انسانی و نیکوکارانه در میان نوع بشر، تجلی صفات ذات باریتعالی است، بنابراین برای آنکه در رضوان الهی (خشنودی و رضای خداوند تبارک و تعالی)، جای داشته باشیم؛ دست به دست هم دهیم به مهر.

اولویت «بانی خیر»، یاری رساندن به خانواده هایی است که بنا به دلایل مختلف، برای دریافت کمک، هرگز به سوی موسسات محترم خیریه نخواهند رفت، به همین دلیل «بانی خیر»، با «رصد» خانواده های شریف و آبرومندی که توسط شما و افراد امین دیگر معرفی خواهند شد، به یاری این عزیزان خواهد شتافت.

روش «بانی خیر»، الهام گرفته از روش مولای متقیان، امیر المومنین حضرت علی بن ابی طالب علیه السلام است که در خفا و پنهانی، بدون آنکه ذره ای از شآن و آبروی کمک گیرنده را مخدوش نمایند، با روش های کاملا غیر مستقیم، به نیازمندان، یاری می‌رساندند.

در جایی آمده که ایشان (با این مضمون)، فرموده اند: حتی وقتی به یک فقیر کمک می کنید، به گونه ای برخورد نمایید، که آن فقیر در آن لحظه، در مقابل و نزد شما، احساس حقارت و خُردی نداشته باشد.

بیاییم و با هم (حتی با کمک های سلولی، مویرگی)، از کوچکترین کمک رسانی ها، آغاز کنیم و هرگز چشم نپوشیم بر مشکلات دیگر انسان ها؛ عقل و چشم و گوشمان را به شیطان که پیوسته نجوا خواهد کرد: «اینا همش دروغه، کلاهبرداریه، سود جویی واسه خودشونه، از کجا معلوم که به دست نیازمند واقعیش برسه و …» نسپاریم.

دیگران را هم ببینیم


بسم الله الرحمن الرحیم

«قال تعالی: والذین فی اموالهم حق معلوم للسائل و المحروم»

«و این مومنان هستند که در اموال آنان، حقی معین، برای محرومان است»

سورۀ مبارکه معارج آیات شریفۀ بیست و چهار و بیست و پنج

امام پنجم شیعیان، امام محمد باقر فرموده اند:

«مردی خدمت پدرم علی بن الحسین علیه السلام آمد و گفت: این حقی که خداوند عزوجل یاد کرده و می گوید:

«و این مومنان هستند که در اموال آنان، حقی معین، برای محرومان است»، چه حقی است؟ پدرم علی بن الحسین علیه السلام به او گفت: این حق «استجابی» است که انسان شخصا” از مال خود جدا می کند؛ این حق مربوط به زکات، فریضه و صدقه نیست که میزان آن با کتاب سنت تعیین شود. آن مرد گفت: پس اینگونه حقی است که زکات و صدقات محسوب نمی‌شود؟ پدرم علی بن الحسین علیه السلام گفت: این یک اقدام افتخاری است که انسان به مقیاس دولت و ثروت خود کم یا زیاد اهدا می کند. آن مرد پرسید: مصرف این حق در چه راهی است؟ پدرم علی بن الحسین علیه السلام گفت: صله رحم و پذیرایی از مهمان ناخوانده و برداشتن بار تاوان، غرامت از دوش مردم ناتوان و رسیدگی به حال برادران دینی و رفع گرفتاری ها و پیش آمدهای ناگوار است».

با قطره قطرۀ حمایت های معنوی و مالی شما نیکوکار ارجمند و همکاری با وب‌سایت «بانی خیر»، خانواده های نیازمند شریفی به شکلی آبرومندانه و کاملا غیر مستقیم، یاری و حمایت می گردند.

مشاهده وب‌سایت بانی خیربازگشت به صفحه اصلی


پرده تصويري يو پي اس چاپ آنلاين اجاق گاز