امروز 1397/10/29
کاربر مهمان خوش آمدید  |  ورود به وب‌سایت
امروز شنبه ، 29 دي ، 1397 مصادف با السبت, جانفييه 19, 2019 ساعت 02:44 ق.ظ

قابل توجه کاربران گرامی و ارجمند! متاسفانه از آنجا که برخی از افراد سودجو، با برپایی وب سایت‌های مشابه و دروغین، اقدام به اعمال فریبکارانه و کلاهبرداری می‌نمایند و از طرف پلیس محترم فتا (فضای تبادل اطلاعات) اینگونه فعالیت‌ها، مصداق بارز اعمال متقلبانه و فریب افکار عمومی می‌باشد؛ لذا متقاضی است قبل از اقدام به خرید کتاب، محتوای کامل این وب سایت که با انگیزه و اهداف فرهنگی، اجتماعی و دینی (ترویج فرهنگ کتابخوانی و ترویج ازدواج‌های پایدار در جامعه)، راه اندازی شده و (کاملا روشن و مکرر)، قرعه کشی و اهداء هدیه پانصد میلیونی خود را، تنها و تنها به عنوان یک اهرم تشویق کننده، برای رسیدن به اهداف خداپسندانه مذکور، مطرح می‌نماید)، به دقت مطالعه بفرمایید، تا در نتیجه، با اطلاع کامل، برداشت صحیح، کاملا آگاهانه و پس از بررسی و تحقیق لازم، اقدام به خرید نمایید؛ بنابراین (صادقانه)، بدینوسیله تصریح می‌گردد: اهداء هدیه پانصد میلیون تومانی (به یک نفر از خریداران و خوانندگان محترم کتاب دختران بخوانند)، فقط و فقط با عرضه و فروش پانصد هزار جلد از کتاب مذکور، محقق خواهد شد و همچنین، مبلغ هدیه پانصد میلیون تومانی، از محل سود ناشی از فروش پانصد هزار جلد از این کتاب، تامین و اهداء می‌گردد. ... و من الله التوفیق.
این وب‌سایت در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده‌است
تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است


زمان، مکان و چگونگی برگزاری مراسم قرعه کشی

پیش‌بینی این وب‌سایت، برای مکان برگزاری مراسم قرعه کشی (تالار وحدت، مهد برگزاری امور فرهنگی) در قلب تهران، پایتخت کشور عزیزمان ایران است.

از میانگین ۰۰۰/۰۰۰/ ۱۵ بازدید روزانۀ اینترنت در ایران؛ تخمین عرضۀ روزانۀ ۱۵۰۰ جلد کتاب، دور از ذهن و خارج از باور نیست، ولیکن (همان‌طور که پیش‌تر هم اشاره شد)، انتشار خبر و معرفی این وب‌سایت به اکثر کاربران اینترنتی، حداقل به «یک سال مفید کاری» و «حتی بیش‌تر»، زمان نیاز دارد؛ اختصاص و انتظار این مقدار از زمان، برای یک «هدیۀ پانصد میلیون تومانی»، کاملا منطقی است، چه بسا در همه جای دنیا، قرعه کشی‌های بزرگ که مبالغ هدیه اشان بسیار بزرگ است، حداقل «یک تا دو سال» و «حتی بیش‌تر»، به منظور اطلاع رسانی کامل و عمومی، وقت و زمان، اختصاص می‌دهند و کاربران و شرکت کنندگان محترمشان نیز، با آگاهی از این مطلب، به دلخواه، اقدام به شرکت در این گونه قرعه کشی‌ها می‌نمایند، چرا که اساسا سرمایه گذاری خاصی نیز انجام نداده‌اند که نگران زمان اجرای قرعه کشی و ضرر و زیان آن باشند.

یادمان باشد که ما نیز، در حقیقت و در واقع، فقط یک کتاب (مورد نیاز خانواده)، را خرید می‌نماییم، همین! و هیچ انتظار، طلب و توقع خاص دیگری نخواهیم داشت.

و البته، واقعا ممکن است، کتابی که ما خریده‌ایم (از میان پانصد هزار کتابی که عرضه شده‌است)، با یک «هدیۀ پانصد میلیون تومانی»، همراه شده باشد.

استحضار داشته باشید که شما، فقط و فقط بابت خرید این کتاب است که مبلغ تمام شدۀ یک جلد آن  (49/500 تومان)  را پرداخت می‌فرمایید و در هیچ کجا و به هیچ بهانه‌ای، مبلغ دیگری پرداخت نخواهید کرد؛ بدین معنا که برای شرکت در قرعه کشی هدیۀ «پانصد میلیون تومانی»حتی (۱ ریال)، از شما دریافت نخواهد شد.

بعد از مطالعۀ دقیق محتوای این وب‌سایت و آشنایی با بخش‌هایی از کتاب و بررسی انعکاس موفقیت‌های آن در رسانۀ ملی و نظرات خوانندگان قبلی کتاب، اگر فکر می‌کنید که کتاب «دختران بخوانند» را برای مطالعه انتخاب فرموده (و مبلغ پُشت جلد کتاب را واریز و آن را خریداری نمودید)، بدون اینکه نیاز باشد کار دیگری انجام دهید، (به صورت خودکار)، نام شریف شما، وارد لیست افرادی خواهد شد که برای قرعه کشی «هدیۀ پانصد میلیون تومانی» واجد شرایط هستند.

و ما صادقانه، بدون اینکه منتی بر شما داشته باشیم

بخش اعظمی از منافع «عرضۀ پانصد هزار نسخه از این کتاب» را با افتخار

در قالب یک «هدیۀ ۰۰۰/۰۰۰/ ۵۰۰ تومانی»، به قید قُرعه و به اذن الله،

به یک نفر (از خوش شانس‌ترین افرادی که یکی از این پانصد هزار جلد کتاب را خریداری نموده است)، تقدیم می‌نماییم.

همچنین، این وب‌سایت مفتخر است که بخش دیگری از منافع «عرضۀ پانصد هزار کتاب»، را در اختیار وب‌سایت «بانی خیر» و به مصارف انسان دوستانه و مرضی خداوند منان، برساند.

بدیهی است که شما هم در این کار مثبت و خداپسندانه، سهیم خواهید بود.

همانطورکه پیش‌تر هم ذکر شد؛ در مقابل ۵۰۰ میلیون (بازدید کاربران ایرانی از اینترنت، آنهم فقط بعنوان آمار بازدید در یک ماه)؛ عرضۀ ۵۰۰ هزار نسخه از این کتاب به همراه یک «هدیۀ پانصد میلیون تومانی»، نمی‌تواند دور از ذهن و غیر قابل دسترس باشد؛ به این ترتیب «زمان اجرای اولین دورۀ قرعه کشی»، به اذن الله، حتی می‌تواند در کوتاه‌ترین زمان ممکن، حادث گردد.

بنابراین:

زمان برگزاری مراسم قرعه کشی «هدیۀ پانصد میلیون تومانی»، کاملا» منوط و مشروط به عرضۀ پانصد هزار نسخه کتاب است.

شایان ذکر است که عرضۀ پانصد هزار جلد کتاب، الزاما به معنای حضور پانصد هزار نفر در این قرعه کشی نیست، چرا که بسیاری از افراد (با قصد قرب الی الله) و برای سهیم شدن در این پروژه («ترویج فرهنگ ازدواج‌های پایدار و مناسب»، در خانواده‌های محترم ایرانی، همچنین به منظور اشاعۀ فرهنگ «کتابخوانی»، در جامعه)، چندین و چند جلد کتاب خریداری و به عزیزانشان اهداء می‌نمایند و ضمنا بدینوسیله، شانس خود را برای برنده شدن «هدیۀ پانصد میلیون تومانی» افزایش خواهند داد.

بدیهی است، زمان برگزاری جشن و مراسم اولین دورۀ قرعه کشی، از طریق مراجعه به وب‌سایت و مشاهدۀ «گزارش زنده»، (گزارش لحظه به لحظه و مشخصات افراد شرکت کننده)، تعداد کتابهای عرضه شده، «موجودی صندوق هدیه»، قابل تخمین و اطلاع رسانی می‌باشد.

توجه!

شرکت کنندگانی که امکان حضور در تالار وحدت، محل برگزاری مراسم قرعه کشی را داشته باشند، می‌بایست، (در زمانی که تعداد عرضۀ کتاب‌ها به رقم ۴۹۰ هزار نزدیک شد)، از طریق ارسال ایمیل، اعلان آمادگی نموده (و به رزرو صندلی {به دلیل محدودیت ظرفیت تالار وحدت}، اقدام نمایند)، تا ان‌شاءالله، در روز جشن اولین دورۀ برگزاری مراسم قرعه کشی (میهمان ما باشند و ضمن برخورداری از تماشای یک کنسرت موسیقی با هنرمندی یکی از خوانندگان شهیر و محبوب کشور)، مستقیما از مراسم قرعه کشی، دیدن به عمل بیآورند؛ ضمنا پیش‌بینی و تلاش می‌شود، تصاویر زنده از برگزاری جشن و مراسم قرعه‌کشی، از طریق ارتباط آنلاین (اینترنتی)، برای تمامی خریداران کتاب و علاقمندان اخبار این وب‌سایت، قابل مشاهده و پی‌گیری باشد، ان‌شاءالله.بازگشت به صفحه اصلی


پرده تصويري يو پي اس چاپ آنلاين اجاق گاز