امروز 1397/11/30
کاربر مهمان خوش آمدید  |  ورود به وب‌سایت
امروز سه‌شنبه ، 30 بهمن ، 1397 مصادف با الثلاثاء, فيفرييه 19, 2019 ساعت 11:16 ق.ظ

قابل توجه کاربران گرامی و ارجمند! متاسفانه از آنجا که برخی از افراد سودجو، با برپایی وب سایت‌های مشابه و دروغین، اقدام به اعمال فریبکارانه و کلاهبرداری می‌نمایند و از طرف پلیس محترم فتا (فضای تبادل اطلاعات) اینگونه فعالیت‌ها، مصداق بارز اعمال متقلبانه و فریب افکار عمومی می‌باشد؛ لذا متقاضی است قبل از اقدام به خرید کتاب، محتوای کامل این وب سایت که با انگیزه و اهداف فرهنگی، اجتماعی و دینی (ترویج فرهنگ کتابخوانی و ترویج ازدواج‌های پایدار در جامعه)، راه اندازی شده و (کاملا روشن و مکرر)، قرعه کشی و اهداء هدیه پانصد میلیونی خود را، تنها و تنها به عنوان یک اهرم تشویق کننده، برای رسیدن به اهداف خداپسندانه مذکور، مطرح می‌نماید)، به دقت مطالعه بفرمایید، تا در نتیجه، با اطلاع کامل، برداشت صحیح، کاملا آگاهانه و پس از بررسی و تحقیق لازم، اقدام به خرید نمایید؛ بنابراین (صادقانه)، بدینوسیله تصریح می‌گردد: اهداء هدیه پانصد میلیون تومانی (به یک نفر از خریداران و خوانندگان محترم کتاب دختران بخوانند)، فقط و فقط با عرضه و فروش پانصد هزار جلد از کتاب مذکور، محقق خواهد شد و همچنین، مبلغ هدیه پانصد میلیون تومانی، از محل سود ناشی از فروش پانصد هزار جلد از این کتاب، تامین و اهداء می‌گردد. ... و من الله التوفیق.
این وب‌سایت در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده‌است
تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است


این وب‌سایت چگونه کار می کند؟

برای طرح و اجرای وب‌سایت رسمی کتاب «دختران بخوانند» نوشتۀ «قدیر عیدی‌زاده» و چگونگی اهدای «هدیۀ پانصد میلیون تومانی» به یکی از خریداران محترم کتاب «دختران بخوانند»، در حدود سه سال بررسی، تحقیق و تلاش به عمل آمده است و همۀ جوانب، با در نظر گرفتن تمام زوایای موجود و روحیات و فرهنگ والای کاربران محترم ایرانی، لحاظ شده‌است؛ مهندسی پروژه و طراحی وب‌سایت حاضر، مبنی بر هر چه ساده‌تر بودن، انجام شده‌است، با این هدف که تمام کاربران با هر سطح اطلاع و توانایی درحوزۀ اینترنت، بتوانند با این وب‌سایت و کاربری آن، ارتباطی سریع و آسان داشته باشند؛ این شاخصۀ ساده بودن، از بارز‌ترین خصوصیات سایت‌های بسیار موفق و بزرگ نیز هست.

همانطور که مستحضر هستید، برخی از اطلاعات و موفقیت‌های اجتماعی و فرهنگی کتاب «دختران بخوانند» در بخشهای مختلف وب‌سایت مشاهده می‌شود، تا کاربران گرامی، کاملا با موضوع این وب‌سایت آشنا شده و از میزان اعتبار آن آگاهی یافته و بدین ترتیب با اطلاع دقیق و کاملا مُخیـّر، برای خرید این کتاب و شرکت در قرعه کشی «هدیۀ پانصد میلیون تومانی» آن، به بررسی و تصمیم گیری اقدام بنمایند.

به صورت بسیار خلاصه و با ادبیات و زبانی ساده، کار این وب‌‌سایت و چگونگی قرعه کشی، به ترتیب ذیل توضیح داده می شود: 

شما یک جلد کتاب «دختران بخوانند» نوشتۀ «قدیر عیدی‌زاده» را به قیمت پشت جلد آن (از طریق خرید اینترنتی)، از این وب‌سایت خریداری می‌فرمایید. (ارسال پُستی کتاب به سراسر ایران، کاملا رایگان است)، بنابراین شما، فقط و فقط بابت خرید این کتاب است که مبلغ تمام شدۀ یک جلد آن  (49/500 تومان)  را پرداخت می‌فرمایید و در هیچ کجا و به هیچ بهانه‌ای، مبلغ دیگری پرداخت نخواهید کرد؛ بدین معنا که برای شرکت در قرعه کشی «هدیۀ پانصد میلیون تومانی» حتی (۱ ریال)، از شما دریافت نخواهد شد.

شایان ذکر است از آنجا که این «هدیۀ پانصد میلیون تومانی» (برای هر هفت جلد، به صورت جداگانه در نظر گرفته شده و هفت هدیۀ «پانصد میلیون تومانی» به خریدارن محترم هر کدام از جلد‌ها، به صورت مجزا) اهداء خواهد شد؛ بنابراین، خرید جلدهای بعدی و شرکت در قرعه کشی هدیه‌های «پانصد میلیون تومانی» بعدی نیز (که یکی پس از دیگری، بلافاصله پس از برگزاری اولین دورۀ این قرعه کشی‌ها، آغاز و برگزار خواهد شد)؛ می‌تواند مورد عنایت و توجه کاربران گرامی و محترم، قرار داشته باشد.

دقت داشته باشید که عرضۀ پانصد هزار کتاب، الزاما به معنای شرکت پانصد هزار نفر در این قرعه کشی نیست؛ چرا که ممکن است بعضی از افراد (به قصد قرب الی الله و به قصد همکاری در انتشار کتابی که فرهنگ «ازدواج‌های پایدار و مناسب» را ترویج می‌کند و همچنین به قصد کمک به رشد سرانۀ مطالعه و کتابخوانی درجامعه)؛ تعداد بیشتری کتاب خریداری نموده و به عزیزان و دوستان‌شان اهداء می‌نمایند و ضمنا بدینوسیله، شانس خود را برای برنده شدن «هدیۀ پانصد میلیون تومانی» افزایش خواهند داد.

بعد از مطالعۀ دقیق محتوای این وب‌سایت و آشنایی با بخش‌هایی از کتاب و بررسی انعکاس موفقیت‌های آن در رسانۀ ملی و نظرات خوانندگان قبلی کتاب، اگر فکر می‌کنید که کتاب «دختران بخوانند» را برای مطالعه انتخاب فرموده (و مبلغ پُشت جلد کتاب را واریز و آن را خریداری نمودید)، بدون اینکه نیاز باشد کار دیگری انجام دهید، (به صورت خودکار)، نام شریف شما، وارد لیست افرادی خواهد شد که برای قرعه کشی «هدیۀ پانصد میلیون تومانی» واجد شرایط هستند.

و ما صادقانه، بدون اینکه منتی بر شما داشته باشیمبخش اعظمی از منافع «عرضۀ پانصد هزار نسخه از این کتاب» را با افتخاردر قالب یک «هدیۀ ۰۰۰/۰۰۰/ ۵۰۰ تومانی»، به قید قُرعه و به اذن الله،به یک نفر (از خوش شانس‌ترین افرادی که یکی از این پانصد هزار جلد کتاب را خریداری نموده است)، تقدیم می‌نماییم.

همچنین، این وب‌سایت مفتخر است که بخش دیگری از منافع «عرضۀ پانصد هزار کتاب»، را در اختیار وب‌سایت «بانی خیر» و به مصارف انسان دوستانه و مرضی خداوند منان، برساند.

بدیهی است که شما هم در این کار مثبت و خداپسندانه، سهیم خواهید بود.

این برای اولین بار است که یک «هدیۀ پانصد میلیون تومانی»، فقط به یک نفر (برندۀ خوش شانس)، اهداء می‌شود.

از آنجا که نیّت و هدف اصلی، از اهدای این «هدیۀ ۰۰۰/۰۰۰/ ۵۰۰ تومانی»، «ترویج فرهنگ ازدواج‌های پایدار و مناسب» در خانواده‌های محترم ایرانی می‌باشد و همچنین «اشاعۀ فرهنگ کتابخوانی»، مورد نظر نویسندۀ این دورۀ هفت جلدی است، لذا متقاضی است، برداشت و نتیجه‌گیری خود را از مطالعۀ کتاب، به صورت بسیار خلاصه (چند سطر)، به آدرس الکترونیک این وب‌سایت، ارسال بفرمایید.

معرفی این وب‌سایت وچگونگی عملکرد آن به تفصیل و شرح ذیل، با احترام ایفاد می‌گردد: 

یک «هدیۀ پانصد میلیون تومانی»، برای یک نفر از خریداران و خوانندگان کتاب «دختران بخوانند» نوشتۀ «قدیر عیدی‌زاده»، در نظر گرفته شده‌است.

پس از خرید کتاب، از طریق مشاهدۀ «گزارش زنده» (گزارش لحظه به لحظه و مشخصات افراد شرکت کننده)، نام خریدار (ابتدا و انتهای نام خانوادگی {به منظور حفظ حریم شخصی})، تاریخ و ساعت خرید و «آی پی» مورد استفاده خریدار، قابل مشاهده خواهد بود، همچنین فاکتور خرید که حاوی «شماره شانس» است، به آدرس ایمیل و شماره تلفن همراه خریدار، ارسال می‌شود، ضمنا یک نُسخه از فاکتور خرید، در پنل کاربری خریدار، قابل دسترس خواهد بود.

برای پرداخت مبلغ کتاب، به نکات ذیل توجه داشته باشید: 

۱- ترجیحا بوسیلۀ پرداخت آنلاین از طریق «درگاه اینترنتی بانک ملت» و یا از طریق «درگاه اینترنتی بانک پاسارگاد»، با استفاده از تمام کارت‌های بانکی (ملی، ملت، تجارت، صادرات، سپه، کشاورزی، سامان، پارسیان، اقتصاد نوین، پاسارگاد و... (عضو شتاب)

۲- از طریق انتقال و پرداخت «کارت به کارت»، (با استفاده از تمام کارت‌های عضو شتاب)

۳ - از طریق «واریز به شماره حساب بانکی».

چرا ترجیحا از طریق پرداخت آنلاین (درگاه اینترنتی بانک) 
به سه دلیل: 

۱ – همه می‌دانیم، (اشخاص حقیقی و حقوقی)، که دارای «درگاه اینترنتی بانک» (پرداخت آنلاین)، می‌باشند، به صورت طبیعی، یکی از مهم‌ترین نشانه‌های سالم بودن سیستم و رسمی بودن آن را دارا خواهند بود؛ چرا که شرایط قانونی اخذ «درگاه اینترنتی بانکی {پرداخت آنلاین}»، مستلزم مدارک مستند و طی مراحل و شرایط پیچیده و بسیار سخت، با فراز و نشیب‌های اداری است که بدین ترتیب، هرگز افرادی که نیت، اهداف و سیستم غیر سالم دارند، نمی‌توانند این شرایط را احراز و از «درگاه اینترنتی بانکی» {پرداخت آنلاین}، بهره برداری نمایند.

۲ - روشن است که تحمل صف‌های طولانی در بانک، چه طاقت فرساست و واریز نقدی به شماره حساب بانکی، مستلزم تحمل صف، تکمیل فیش نقدی و امور بانکی است.

در صورتی که شما قصد «پرداخت آنلاین» از طریق «درگاه اینترنتی بانکی»، را ندارید، می‌توانید به راحتی و از طریق همین وب‌سایت، گزینۀ «پرداخت کارت به کارت» را انتخاب نموده و پس از انتخاب بانک مورد نظرتان، به واریز مبلغ کتاب، اقدام نمایید، همچنین می‌توانید با استفاده از دستگاه‌های عابر بانک (عملیات انتقال کارت به کارت دیگر)، به واریز مبلغ جلد کتاب  (49/500 تومان)  اقدام نموده و با دریافت رسید از دستگاه عابر بانک، مجددا «وارد صفحه «پرداخت کارت به کارت» وب‌سایت شده و مشخصات رسید بانکی‌تان را در آن صفحه (تکمیل چهار کادر خالی)، وارد نموده و در پایان، گزینه «ثبت نهایی و اتمام خرید»، را کلیک نمایید.

بدیهی است پس از «تایید پرداخت»، توسط بانک پذیرنده، اطلاعات خرید، «شماره شانس» و فاکتور، به آدرس الکترونیک و شماره همراه شما، ارسال خواهد شد.

۳ – سیستم‌هایی در حوزۀ خرید اینترنتی موجود هست که در آن، خریداران، مبلغ کالا را بعد از دریافت کالا، به مامور پُست تحویل می‌دهند؛ در این سیستم پُستی (پیک موتوری، آژانس و ...) که نسبتا گران تمام می‌شود، مبلغ و هزینۀ پُستی، به مبلغ کالا اضافه شده، و نهایتا «مبلغ و هزینۀ ارسال پُستی، از خریداران محترم کالا، دریافت می‌گردد.

ما برای اینکه از صرف هزینۀ پُستی (توسط خریداران ارجمند کتاب دختران بخوانند)، جلوگیری نماییم، ترجیحا از آن سیستم پُستی استفاده نمی‌کنیم و در مقابل، این وب‌سایت افتخار دارد که تمام هزینه‌های پاکت مخصوص ارسال بسته‌های پستی، بسته بندی، خدمات و ارسال پُستی کتاب‌ها را، بر قیمت کل محاسبه نموده و (به صورت کاملا رایگان برای خریداران محترم)، ارسال نماید.


ارسال به تمام نقاط کشور، کاملا رایگان و توسط شرکت پُست جمهوری اسلامی ایران انجام می‌پذیرد.


خرید تلفنی

توجه: این بخش مخصوص افرادی است که اینترنت با سرعت مناسب در اختیار ندارند و یا به هر دلیلی دچار مشکل شده و خرید اینترنتی آنها، موفق به انجام نمی‌رسد.  لذا حتی‌المقدور برای خرید اینترنتی و شرکت در قرعه‌کشی «هدیه پانصد میلیون تومانی»، شخصا" اقدام بفرمایید.


از آنجا که خرید کتاب و شرکت در قرعه کشی الزاما و فقط از طریق خرید و «ثبت نام اینترنتی» انجام می‌پذیرد، لذا برای جلوگیری از اتلاف وقت و کاهش هزینه تماس تلفنی شما کاربران محترم، فقط به ترتیب ذیل اقدام بفرمایید:

شایان ذکر است
این بخش به عنوان یکی از خدمات بدون هزینۀ ما به شماست
در واقع، به جای شما، ثبت نام اینترنتی‌تان را کارکنان وب‌سایت انجام می دهند.
بنابراین
بعد از مطالعۀ دقیق این وب‌سایت و تصمیم قطعی برای خرید کتاب و شرکت در قرعه کشی، تمام اطلاعات ذیل را آماده داشته باشید و سپس (فقط) یک بار تماس بگیرید   تا کارکنان وب‌سایت، کار ثبت نام اینترنتی و شرکت شما در قرعه‌کشی را (به جای شما) انجام دهند.

گام اول:

فقط  مبلغ تمام شدۀ یک جلد کتاب دختران بخوانند  (49/500 تومان)   را به یکی از حساب‌های مورد نظر ذیل واریز نمایید و سپس «شماره تراکنش، ارجاع، پی گیری» رسید خود را یادداشت کنید و برای خرید تلفنی آماده داشته باشید

برای واریز مبلغ، از طریق پرداخت کارت به کارت، از دستگاه عابر بانک {خودپرداز=ATM} و یا واریز فیش نقدی (پُر کردن فیش نقدی و پرداخت در بانک)، اقدام بفرمایید.

بنابراین:
١- شماره تراکنش (شماره ارجاع یا پی‌گیری) رسید دستگاه عابر بانک (خودپرداز=ATM)  
٢- چهار شماره آخر کارت عابر بانک (کارتی که مبلغ کتاب از آن واریز شده‌است) یا شماره فیش واریزی بانکی را آماده داشته باشید.


تمام حساب‌های ذیل، به نام قدیر عیدی‌زاده، نویسندۀ محترم کتاب می‌باشد
نام بانک شماره کارت شماره حساب
بانک ملی ایران شعبه برج فرمان (فرمانیه) 9913 6510 9911 6037 0333337882005
بانک ملت شعبه نارنجستان پاسداران (فرمانیه) 2311 6930 3370 6104 6309583420
بانک سپه شعبه کامرانیه 2503 1408 1010 5892 1596301063703
بانک سامان شعبه اقدسیه 6793 0866 8610 6219 1 142098 20 808
بانک صادرات شعبه صاحبقرانیه 8147 1388 6917 6037 100714007001
بانک اقتصاد نوین شعبه فرمانیه 9270 0510 1290 6274 1 3090625 701 126
بانک پاسارگاد شعبه اندرزگو (فرمانیه) 7404 4106 2910 5022 341 8000 10103256 1


گام دوم: آدرس کامل پُستی:

اعم از نام استان، شهرستان، خیابان، کوچه، پلاک، واحد، کد پستی (کد پستی را از روی قبض آب، برق، گاز، تلفن یادداشت نموده و آماده داشته باشید.)

گام سوم (غیر اجباری):

آدرس ایمیل خودتان و یا دوستان‌تان را یادداشت نموده و آماده داشته باشید.

برای اینکه فاکتور خرید و شماره شانس، به شما ارسال شود، خوب است که یک آدرس ایمیل داشته باشید، در غیر این‌ صورت شماره شانس شرکت در قرعه‌کشی، تنها از طریق پیامک به شما ارسال خواهد شد.

به منظور تسریع در کار ثبت نام و پاسخگویی مناسب به تمام متقاضیان، کارکنان وب‌سایت، در تماس تلفنی، بلافاصله از شما پُرسش های ذیل را خواهند داشت

در ابتدا،  نام و نام خانوادگی خریدار کتاب و شرکت کننده در قرعه‌کشی را خواهند پرسید و سپس

  • ١ – مبلغ کتاب را به کدام یک از بانک های معرفی شده، واریز نموده‌اید؟
  • ٢ - شماره تراکنش (ارجاع یا پی‌گیری) رسید چیست؟
  • ٣- چهار شماره آخر کارت عابر بانک (کارتی که مبلغ کتاب از آن واریز شده‌است) و یا شماره فیش واریزی بانکی‌تان چیست؟
  • ٤- آدرس کامل پُستی و کُد پُستی‌تان را اعلام بفرمایید
  • ٥ –شماره تلفن ثابت به همراه پیش شماره شهرستان را اعلام بفرمایید
  • ٦ – شماره تلفن همراه‌تان را اعلام بفرمایید
  • ٧ – آدرس ایمیل (آدرس پُست الکترونیک)تان چیست؟ (غیر احباری)

سپس، در صورت صحیح بودن تمام اطلاعات، ثبت نام شما انجام خواهد شد.

و در اسرع وقت نام شریف شما در گزارش زنده (لیست افراد شرکت کننده در قرعه‌کشی)، قابل مشاهده خواهد بود.

یادآوری:  
لطفا پاسخ تمام سوالات دیگر خود، از قبیل چگونگی قرعه‌کشی و.. را با مطالعۀ دقیق محتوای وب‌سایت، به دست آورید
کارکنان بخش خرید تلفنی (به منظور کاهش زمان اشغال خطوط تلفنی و احترام به حقوق و زمان متقاضیان دیگر) مجاز به پاسخگویی به سوالات دیگر نبوده و تنها موظف به ثبت نام اینترنتی شما می‌باشند.
بنابراین لطفا (فقط) پس از مطالعه دقیق محتوای وب‌سایت، تصمیم قطعی برای خرید کتاب و شرکت در قرعه‌کشی و پس از واریز مبلغ کتاب و آماده کردن اطلاعات و مشخصات ذکر شدۀ بالا (فقط یکبار)؛ با شماره:  60 31 80 22 (۰۲۱)    دارای ۲۰ خط ویژه و در ساعات غیر اداری و تعطیلات، با شماره‌های همراه:   ۵۰ ۵۶ ۱۷۵ ۰۹۳۶  (پشتیبانی شبانه روزی)، تماس حاصل بفرمایید.
موفق باشید

برای شرکت کنندگان محترم خارج از کشور: 

در صورتی که اصرار داشته باشند کتاب را در خارج از کشور تحویل بگیرند، (متاسفانه به دلیل هزینۀ بالای ارسال به خارج از کشور)، هزینۀ پُستی با ایشان محاسبه خواهد شد، البته این دسته از عزیزان می‌توانند آدرس یکی از اقوام و نزدیکانشان در ایران را ارائه نموده تا کتاب برای ایشان نیز به صورت کاملا رایگان، (به آدرس‌شان در داخل کشور)، ارسال گردد و بدین شکل شرایط ورود به قرعه کشی «هدیۀ پانصد میلیون تومانی» را نیز، به دست خواهند آورد.

با در نظر گرفتن و توجه به شرایط امروزۀ بازدید‌های موجود کشورمان در فضای اینترنت (بر اساس آخرین اخبار؛ «درظرف مدت فقط یک ماه»: آمار بازدید‌ها از اینترنت در شاخه و گونه‌های متعدد، بالغ بر پانصد میلیون مورد ثبت شده‌است)، همانطور که ملاحظه می‌فرمایید، پتانسیل بالایی در فضای اینترنت موجود هست،

با توجه به آمار بازدید (چند میلیون نفر کاربر اینترنتی)، در طول فقط یک ماه، عرضۀ ۵۰۰ هزار جلد کتاب به همراه یک «هدیۀ پانصد میلیون تومانی»، دور از ذهن و غیر قابل دسترس نیست.

در مهندسی بزرگ‌ترین پروژه‌های اقصی نقاط جهان، معروف شده که بهترین طرح آن است که در شرایط و زوایای مختلف و حتی در زمان وقوع وضعیت‌های دور از ذهن، قابلیت انعطاف موجود باشد، این وب‌سایت نیز، با این اصل، در مقابل این پرسش احتمالی که:

اگر (به فرض)، به هردلیلی (در هر بازۀ زمانی)، تعداد ۵۰۰ هزار نسخه از این کتاب، موفق به عرضه نشد (فروش نرفت)؛ در طراحی این پروژه، چه پیش بینی لازمی انجام شده‌است؟!؛ اعلان می‌نماید: در این صورت، در مقابل عرضۀ حداقل هر ۱۰۰ هزار نسخه کتاب، ان شاءالله، یک قرعه کشی با «هدیۀ یکصد میلیون تومانی»، برگزار خواهد شد.

برای ما که همگی قلبا به دُرست بودن، شرعی و حلال بودن فعالیت‌هایمان معتقد هستیم، مهم است که بدانیم، شرکت در اینگونه فعالیت‌های اجتماعی از نطر مراجع تقلید ارجمند، چگونه حُکمی دارد. 
یکی از افتخارات وب‌سایت رسمی کتاب «دختران بخوانند» نوشتۀ «قدیر عیدی‌زاده»، بخش اسفتاء آن است. 

برخی از نکات مثبت این وب‌سایت، در این موارد است که: اولا برای تهیه مبلغ هدیۀ(۰۰۰/۰۰۰/ ۵۰۰ تومانی)، اقدام به ازدیاد مبلغ رسمی و پُشت جلد کتاب، ننموده‌ است (مبلغ هدیۀ ٥٠٠ میلیونی از جیب خریداران داده نمی‌شود) و حتی پرداخت مبلغ هنگفت «ارسال پُستی پانصد هزار جلد کتاب» به سراسر کشور را (افتخارا)، مدیریت این وب‌سایت، به عهده می‌گیرد (ارسال پستی برای تمام خریداران داخل کشور، کاملا رایگان است)؛ دوما عمل خرید و فروشی حلال، آگاهانه، با اطلاع و اختیار کامل، توسط کاربران محترم این‌ وب‌سایت انجام می‌شود؛ همچنین، تمام خریداران اطلاع دارند که در ضمن این خرید، تنها و «فقط به یک نفر» (از افرادی که این پانصد هزار کتاب را خریداری نموده اند)، به قید قُرعه، یک «هدیه پانصد میلیون تومانی»، اهداء می‌گردد؛ بنابراین (به دلیل اطلاع رسانی و شفاف سازی کامل این وب‌سایت)، موازین شرعی و قانونی شرکت در این فعالیت فرهنگی، در نظر گرفته شده و خریداران محترم، با خیالی کاملا آسوده، به خرید این کتاب و شرکت در قرعه کشی «هدیۀ پانصد میلیون تومانی» آن، مبادرت می‌ورزند.

پاسخ به سوالی که برای بسیاری از کاربران به وجود آمده است و «عندالله»، از شدت کثرت و تکرار این سوال، توضیح ذیل با احترام ایفاد می‌گردد: 

همانطور که در جای جای این وب‌سایت ملاحظه فرموده‌اید، هیچ موردی، با هدف اغواگری و ترغیب، مبنی بر خرید بیشتر، به منظور برنده شدن هدیۀ «پانصد میلیون تومانی» انجام نشده‌است، چرا که طراح این پروژه (که نویسندۀ دورۀ هفت جلدی «آنچه باید همه بدانند» و کتاب «دختران بخوانند» است)، با هدف و انگیزۀ انتشار گسترده این کتاب (که الحمدلله رب العالمین، مضمون و هدف مثبت و خیر خواهانۀ «ترویج فرهنگ ازدواج‌های پایدار و مناسب» در جامعه را دنبال می کند)؛ «قرعه کشی بزرگ» و «هدیۀ پانصد میلیون تومانی» را طراحی و ان شاءالله، اجرا می‌نماید، لذا این وب‌سایت، به هیج شکلی، کاربران خود را تهییج و ترغیب به خرید بیشتر نمی‌کند؛ ولیکن، با عنایت و توجه به این توضیحات، هموطنان شریف و کاربران محترمی که اصرار داشته باشند، کاملا آگاهانه و به قصد قرب الی الله (و با هدف همکاری با این وب‌سایت، در جهت رسیدن به اهداف خدا پسندانۀ صدرالاشاره)؛ می‌توانند (به هر تعداد که مایل هستند)، سفارش خرید کتاب را انجام داده و به عنوان مثال: کتاب‌هایشان را به اعضای خانواده، دوستان، اقوام و یا به کتابخانه‌های عمومی اهداء نمایند) و البته، بسیار روشن است که بدین ترتیب با دارا بودن «شماره شانس»‌های بیش‌تر، احتمال برنده شدن «هدیۀ پانصد میلیون تومانی» را (متناسب با تعداد خرید‌شان)، برای خود بیش‌‌تر می‌نمایند، ان‌شاء الله.

مکان و زمان برگزاری مراسم قرعه کشی: 

پیش‌بینی این وب‌سایت، برای مکان برگزاری مراسم قرعه کشی (تالار وحدت، مهد برگزاری امور فرهنگی) در قلب تهران، پایتخت کشور عزیزمان ایران است.

از میانگین ۰۰۰/۰۰۰/ ۱۵ بازدید روزانۀ اینترنت در ایران؛ تخمین عرضۀ روزانۀ ۱۵۰۰ جلد کتاب، دور از ذهن و خارج از باور نیست، ولیکن (همان‌طور که پیش‌تر هم اشاره شد)، انتشار خبر و معرفی این وب‌سایت به اکثر کاربران اینترنتی، حداقل به «یک سال مفید کاری» و «حتی بیش‌تر»، زمان نیاز دارد؛ اختصاص و انتظار این مقدار از زمان، برای یک «هدیۀ پانصد میلیون تومانی»، کاملا منطقی است، چه بسا در همه جای دنیا، قرعه کشی‌های بزرگ که مبالغ هدیه اشان بسیار بزرگ است، حداقل «یک تا دو سال» و «حتی بیشتر»، به منظور اطلاع رسانی کامل و عمومی، وقت و زمان، اختصاص می‌دهند و کاربران و شرکت کنندگان محترمشان نیز، با آگاهی از این مطلب، به دلخواه، اقدام به شرکت در این گونه قرعه کشی‌ها می‌نمایند، چرا که اساسا سرمایه گذاری خاصی نیز انجام نداده‌اند که نگران زمان اجرای قرعه کشی و ضرر و زیان آن باشند.

یادمان باشد که ما نیز، در حقیقت و در واقع، فقط یک کتاب (مورد نیاز خانواده)، را خرید می‌نماییم، همین! و هیچ انتظار، طلب و توقع خاص دیگری نخواهیم داشت.

و البته، واقعا ممکن است، کتابی که ما خریده‌ایم (از میان پانصد هزار کتابی که عرضه شده‌است)، با یک «هدیۀ پانصد میلیون تومانی»، همراه شده باشد.

استحضار داشته باشید که شما، فقط و فقط بابت خرید این کتاب است که مبلغ تمام شدۀ یک جلد آن  (49/500 تومان)   را پرداخت می‌فرمایید و در هیچ کجا و به هیچ بهانه‌ای، مبلغ دیگری پرداخت نخواهید کرد؛ بدین معنا که برای شرکت در قرعه کشی هدیۀ «پانصد میلیون تومانی»حتی (۱ ریال)، از شما دریافت نخواهد شد.

بعد از مطالعۀ دقیق محتوای این وب‌سایت و آشنایی با بخش‌هایی از کتاب و بررسی انعکاس موفقیت‌های آن در رسانۀ ملی و نظرات خوانندگان قبلی کتاب، اگر فکر می‌کنید که کتاب «دختران بخوانند» را برای مطالعه انتخاب فرموده (و مبلغ پُشت جلد کتاب را واریز و آن را خریداری نمودید)، بدون اینکه نیاز باشد کار دیگری انجام دهید، (به صورت خودکار)، نام شریف شما، وارد لیست افرادی خواهد شد که برای قرعه کشی «هدیۀ پانصد میلیون تومانی» واجد شرایط هستند.

و ما صادقانه، بدون اینکه منتی بر شما داشته باشیمبخش اعظمی از منافع «عرضۀ پانصد هزار نسخه از این کتاب» را با افتخاردر قالب یک «هدیۀ ۰۰۰/۰۰۰/ ۵۰۰ تومانی»، به قید قُرعه و به اذن الله،به یک نفر (از خوش شانس‌ترین افرادی که یکی از این پانصد هزار جلد کتاب را خریداری نموده است)، تقدیم می‌نماییم.

همچنین، این وب‌سایت مفتخر است که بخش دیگری از منافع «عرضۀ پانصد هزار کتاب»، را در اختیار وب‌سایت «بانی خیر» و به مصارف انسان دوستانه و مرضی خداوند منان، برساند.

بدیهی است که شما هم در این کار مثبت و خداپسندانه، سهیم خواهید بود.

همانطورکه پیش‌تر هم ذکر شد؛ در مقابل ۵۰۰ میلیون (بازدید کاربران ایرانی از اینترنت، آنهم فقط بعنوان آمار بازدید در یک ماه)؛ عرضۀ ۵۰۰ هزار نسخه از این کتاب به همراه یک «هدیۀ پانصد میلیون تومانی»، نمی‌تواند دور از ذهن و غیر قابل دسترس باشد؛ به این ترتیب «زمان اجرای اولین دورۀ قرعه کشی»، به اذن الله، حتی می‌تواند در کوتاه‌ترین زمان ممکن، حادث گردد.

بنابراین:

زمان برگزاری مراسم قرعه کشی «هدیۀ پانصد میلیون تومانی»، کاملا» منوط و مشروط به عرضۀ پانصد هزار نسخه کتاب است.

شایان ذکر است که عرضۀ پانصد هزار جلد کتاب، الزاما به معنای حضور پانصد هزار نفر در این قرعه کشی نیست، چرا که بسیاری از افراد (با قصد قرب الی الله) و برای سهیم شدن در این پروژه («ترویج فرهنگ ازدواج‌های پایدار و مناسب»، در خانواده‌های محترم ایرانی، همچنین به منظور اشاعۀ فرهنگ «کتابخوانی»، در جامعه)، چندین و چند جلد کتاب خریداری و به عزیزانشان اهداء می‌نمایند و ضمنا بدینوسیله، شانس خود را برای برنده شدن «هدیۀ پانصد میلیون تومانی» افزایش خواهند داد.

بدیهی است، زمان برگزاری جشن و مراسم اولین دورۀ قرعه کشی، از طریق مراجعه به وب‌سایت و مشاهدۀ «گزارش زنده»، (گزارش لحظه به لحظه و مشخصات افراد شرکت کننده)، تعداد کتابهای عرضه شده، «موجودی صندوق هدیه»، قابل تخمین و اطلاع رسانی می‌باشد.

توجه!

شرکت کنندگانی که امکان حضور در تالار وحدت، محل برگزاری مراسم قرعه کشی را داشته باشند، می‌بایست، (در زمانی که تعداد عرضۀ کتاب‌ها به رقم ۴۹۰ هزار نزدیک شد)، از طریق ارسال ایمیل، اعلان آمادگی نموده (و به رزرو صندلی {به دلیل محدودیت ظرفیت تالار وحدت}، اقدام نمایند)، تا ان‌شاءالله، در روز جشن اولین دورۀ برگزاری مراسم قرعه کشی (میهمان ما باشند و ضمن برخورداری از تماشای یک کنسرت موسیقی با هنرمندی یکی از خوانندگان شهیر و محبوب کشور)، مستقیما از مراسم قرعه کشی، دیدن به عمل بیآورند؛ ضمنا پیش‌بینی و تلاش می‌شود، تصاویر زنده از برگزاری جشن و مراسم قرعه‌کشی، از طریق ارتباط آنلاین (اینترنتی)، برای تمامی خریداران کتاب و علاقمندان اخبار این وب‌سایت، قابل مشاهده و پی‌گیری باشد، ان‌شاءالله.بازگشت به صفحه اصلی


پرده تصويري يو پي اس چاپ آنلاين اجاق گاز