امروز 1397/10/29
کاربر مهمان خوش آمدید  |  ورود به وب‌سایت
امروز شنبه ، 29 دي ، 1397 مصادف با السبت, جانفييه 19, 2019 ساعت 02:44 ق.ظ

قابل توجه کاربران گرامی و ارجمند! متاسفانه از آنجا که برخی از افراد سودجو، با برپایی وب سایت‌های مشابه و دروغین، اقدام به اعمال فریبکارانه و کلاهبرداری می‌نمایند و از طرف پلیس محترم فتا (فضای تبادل اطلاعات) اینگونه فعالیت‌ها، مصداق بارز اعمال متقلبانه و فریب افکار عمومی می‌باشد؛ لذا متقاضی است قبل از اقدام به خرید کتاب، محتوای کامل این وب سایت که با انگیزه و اهداف فرهنگی، اجتماعی و دینی (ترویج فرهنگ کتابخوانی و ترویج ازدواج‌های پایدار در جامعه)، راه اندازی شده و (کاملا روشن و مکرر)، قرعه کشی و اهداء هدیه پانصد میلیونی خود را، تنها و تنها به عنوان یک اهرم تشویق کننده، برای رسیدن به اهداف خداپسندانه مذکور، مطرح می‌نماید)، به دقت مطالعه بفرمایید، تا در نتیجه، با اطلاع کامل، برداشت صحیح، کاملا آگاهانه و پس از بررسی و تحقیق لازم، اقدام به خرید نمایید؛ بنابراین (صادقانه)، بدینوسیله تصریح می‌گردد: اهداء هدیه پانصد میلیون تومانی (به یک نفر از خریداران و خوانندگان محترم کتاب دختران بخوانند)، فقط و فقط با عرضه و فروش پانصد هزار جلد از کتاب مذکور، محقق خواهد شد و همچنین، مبلغ هدیه پانصد میلیون تومانی، از محل سود ناشی از فروش پانصد هزار جلد از این کتاب، تامین و اهداء می‌گردد. ... و من الله التوفیق.
این وب‌سایت در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده‌است
تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است


هدیه بزرگ پانصد میلیون تومانی
قرعه کشی «هدیۀ پانصد میلیون تومانی» (فقط برای یک نفر)
اولین دورۀ «قرعه کشی هدیۀ پانصد میلیون تومانی»
برای یک نفر از خریداران و خوانندگان محترم کتاب «دختران بخوانند»

جلد اول از دورۀ هفت جلدی «آنچه باید همه بدانند»، نوشتۀ «قدیر عیدی‌زاده»


شما با داشتن ۰۰۰/۰۰۰/ ۵۰۰ تومان وجه نقد، چه کارهایی در زندگی خود انجام می‌دهید؟

به این موضوع، بسیار جدی فکرکنید

چون ممکن است شما صاحب یک هدیۀ ۰۰۰/۰۰/ ۵۰۰ تومانی، بشوید.

ما به اذن الله، قصد داریم برای اولین بار در کشور

فقط و تنها به یک نفر، یک هدیۀ ۰۰۰/۰۰۰/ ۵۰۰ تومانی، اهداء نماییم.

بله! فقط به یک نفر

یک هدیۀ ۵۰۰ میلیون تومانی، برای خوش شانس‌ترین و خوش بین‌ترین شخصی که بر ناخودآگاه خود، بیشترین کنترل را داشته باشد.

خوش‌بین باشید.

اگر باور قلبی داشته باشید

اگر با همه وجود از خداوند تبارک و تعالی بخواهید

این شمایید که برندۀ این هدیۀ بزرگ نقدی خواهید شد.

این فکر که:

«ما از این شانس‌ها نداریم»

را دور بریزید

و باور کنید که شما هم

«می‌توانید خوش شانس ترینِ افراد باشید»

اعماق ناخودآگاه خود را بپرورانید که خوش شانس‌ترین اشخاص هستید.

ما با قصد قُرب الی‌الله و در قالب یک حرکت فرهنگی

و با توکل به لطف خداوند متعال و با استعانت از او

تلاش می‌کنیم تا «فرهنگ ازدواج‌های پایدار و مناسب» در خانواده‌های محترم ایرانی را رواج دهیم.

همچنین، قصد داریم در «جمعیت کتابخوان کشور و سرانۀ مطالعه در جامعه»، سیری صعودی و رکُوردگونه ایجاد کنیم.

و شما هم می‌توانید در این «حرکت فرهنگی بزرگ»، با ما همراه باشید

بنابراین با تهیه کتاب «دختران بخوانند»، نوشتۀ «قدیر عیدی‌زاده»،

در این قرعه کشی بزرگ و حرکت بزرگ فرهنگی، همراه شوید.

با همین هدف:

ارسال پُستی کتاب، به تمام نقاط کشور، از طریق شرکت پُست جمهوری اسلامی ایران و به صورت کاملا رایگان، صورت می‌پذیرد.

(پس از مطالعۀ دقیق این وب‌سایت و یافتن پاسخ پُرسش‌های متعدد خود و با آگاهی دقیق، با اختیار کامل و به دلخواه)

یادمان باشد که در حقیقت و در واقع، ما فقط یک کتاب (مورد نیاز خانواده) را خرید می‌نماییم، همین! و هیچ انتظار، طلب و توقع خاص دیگری نخواهیم داشت.

و اما واقعا «ممکن است، کتابی که ما خریده‌ایم (از میان پانصد هزار کتابی که عرضه شده‌ است)، با «یک هدیۀ پانصد میلیون تومانی»، همراه شده باشد.

استحضار داشته باشید که شما، فقط و فقط بابت خرید این کتاب است که  مبلغ تمام شدۀ یک جلد آن  (49/500 تومان)  را پرداخت می‌فرمایید و در هیچ کجا و به هیچ بهانه‌ای، مبلغ دیگری پرداخت نخواهید کرد؛ بدین معنا که برای شرکت در قرعه کشی «هدیۀ پانصد میلیون تومانی» حتی (۱ ریال) از شما دریافت نخواهد شد.

شایان ذکر است از آنجا که این «هدیۀ پانصد میلیون تومانی» (برای هر هفت جلد، به صورت جداگانه در نظر گرفته شده و هفت هدیۀ «پانصد میلیون تومانی» به خریدارن محترم هر کدام از جلد‌ها، به صورت مجزا) اهداء خواهد شد؛ بنابراین، خرید جلدهای بعدی و شرکت در قرعه کشی هدیه‌های «پانصد میلیون تومانی» بعدی نیز (که یکی پس از دیگری، بلافاصله پس از برگزاری اولین دورۀ این قرعه کشی‌ها، آغاز و برگزار خواهد شد)؛ می‌تواند مورد عنایت و توجه کاربران گرامی و محترم، قرار داشته باشد.

راهنمای کامل به منظور خرید اینترنتی کتاب و شرکت در اولین دورۀ قرعه کشی، در صفحه خرید آنلاین، در دسترس کاربران عزیز می‌باشد.

بعداز مطالعۀ بخش‌هایی از کتاب و بررسی انعکاس موفقیت‌های آن در رسانۀ ملی و نظر خوانندگان قبلی، اگر فکر می‌کنید که کتاب «دختران بخوانند» را برای مطالعه انتخاب فرموده (و مبلغ پُشت جلد کتاب را واریز کرده و آن را خریداری نمودید)، بدون اینکه نیاز باشد کار دیگری انجام دهید، (به صورت خودکار) نام شما، وارد لیست افرادی خواهد شد که برای شرکت درقرعه کشی «هدیۀ پانصد میلیون تومانی» واجد شرایط هستند.

و ما صادقانه، بدون اینکه منتی بر شما داشته باشیم

بخش اعظمی از منافع «عرضۀ پانصد هزار نسخه از این کتاب» را با افتخار

در قالب یک «هدیۀ ۰۰۰/۰۰۰/ ۵۰۰ تومانی»، به قید قُرعه و به اذن‌الله،

به یک نفر (از خوش شانس‌ترین افرادی که یکی از این پانصد هزار جلد کتاب را خریداری نموده است) تقدیم می‌نماییم.

همچنین، عنایت داشته باشید که این وب‌سایت افتخار دارد، بخش دیگری از منافع عرضۀ «پانصد هزار نُسخه کتاب» را در اختیار وب‌سایت «بانی خیر» و به مصارف انسان دوستانه و مرضی خداوند منان، برساند، ان شاء‌الله.

لازم به توضیح است که:

بر اساس آخرین آمار، استفاده از اینترنت درایران «در شاخه‌های گوناگون»:

ماهانه بالغ بر ۰۰۰/۰۰۰/ ۵۰۰ مورد ثبت شده‌است؛ همانطور که ملاحظه می‌فرمایید، پتانسیل بالایی در فضای اینترنت موجود است.

با توجه به بازدید ماهانۀ پانصد میلیون کاربر اینترنتی؛ عرضۀ «پانصد هزار نُسخه کتاب» به همراه یک «هدیۀ پانصد میلیون تومانی»، دور از ذهن و غیر قابل دسترس نیست.

بنابراین خوشبختانه، شرط زمان، شامل این قرعه کشی نمی‌شود و به محض اینکه، ان شاء‌الله، تعداد عرضۀ کتاب‌های(جلد اول)، به عدد پانصد هزار برسد؛ زمان برگزاری «اولین دورۀ قرعه کشی هدیۀ پانصد میلیون تومانی»، فرا رسیده است.

دقت داشته باشید که عرضۀ پانصد هزار جلد کتاب، الزاما به معنای شرکت پانصد هزار نفر در این قرعه کشی نیست؛ چرا که بعضی از افراد (به قصد قرب الی‌الله و به قصد همکاری در انتشار کتابی که فرهنگ «ازدواج‌های پایدار و مناسب» در جامعه را ترویج می‌نماید و همچنین به قصد کمک به رشد سرانۀ مطالعه و کتابخوانی در جامعه)، تعداد بیشتری کتاب خریداری نموده و به عزیزان و دوستانشان اهداء می‌نمایند، تا ضمنا بدینوسیله، شانس خود را برای برنده شدن «هدیۀ پانصد میلیون تومانی» افزایش داده باشند.

در جشن و مراسم قرعه کشی، از میان پانصد هزار کتابی که عرضه شده «شماره شانس» فقط یک کتاب (به قید قرعه) انتخاب می‌شود و بدینوسیله «خریدار خوش شانس کتاب مُنتخب»، که قطعا به لطف خداوند تبارک و تعالی، انسانی بسیار خوش اقبال است، در مراسم قرعه کشی «معرفی» و به اذن الله، «هدیۀ ۰۰۰/۰۰۰/ ۵۰۰ تومانی» با احترام، به ایشان تقدیم خواهد شد.

بله، بله، حتما می‌شود

می‌شود که از میان پانصد هزار کتاب عرضه شده، «شماره شانس» کتاب شما،

برندۀ «هدیۀ ۰۰۰/۰۰۰/ ۵۰۰ تومانی» باشد.

لطفا ایمان قلبی به رحمت و خواست خداوند متعال را فراموش نکنیم

موفق باشید.بازگشت به صفحه اصلی


پرده تصويري يو پي اس چاپ آنلاين اجاق گاز